+420 773 260 568 info@logodracek.cz

O nás

Kdo jsme a co děláme?

Logopedická školka LOGODRÁČEK je předškolní dětský klub, který se

díky kvalifikaci pověřených osob orientuje zejména na péči o předškolní děti s narušenou komunikační schopností. Mezi pověřenými osobami, které s dětmi v dětském klubu denně pracují, jsou speciální pedagogové -logopedi a psychologové. Dětský klub a jeho činnost v odpoledních hodinách nabízí spolupráci také externím dětem předškolního ale i dětem školního věku.

Domluvit si prohlídku

Logopedická školka LOGODRÁČEK vytváří pro dítě vstřícné, podnětné a obsahově bohaté prostředí, v němž se může cítit bezpečně, radostně a spokojeně a které mu zajišťuje možnost projevovat se přirozeným dětským způsobem. Každému dítěti je poskytnuta pomoc a podpora v takové míře, kterou individuálně potřebuje, a v takové kvalitě, která mu nejlépe vyhovuje. V tom nám pomáhá Montessori pedagogika, která podněcuje v každém dítěti samostatné rozhodování a individuální svébytnost. Logopedická školka LOGODRÁČEK se specializuje na problematiku narušené komunikační schopnosti a poskytuje svěřeným dětem každodenní skupinovou i individuální péči pod vedením profesionálních školních logopedů a logopedických asistentů.

Logopedickou školku LOGODRÁČEK najdete v Jinonicích, v málo frekventované ulici Novoveská, která je přímo na okraji překrásného prostředí chráněné přírodní rezervace Prokopského údolí. Jen pár kroků od budovy Dětského klubu začíná naučná stezka, na které se prostřednictvím šesti zastávek můžete seznámit s historií, faunou a flórou Prokopského údolí. Každodenní vycházky Prokopským údolím se svěřenými dětmi jsou přirozenou součástí Denního režimu dětského klubu. Logopedická školka LOGODRÁČEK mimo jiné disponuje také vlastní rozlehlou zahradou.

NÁŠ TÝM

Mgr. et Mgr. ERIKA SCHÄFFEROVÁ

speciální pedagog
logoped

Mgr. MARKÉTA HENZLOVÁ

asistent pedagoga

Bc. ANNA ČÍŽKOVÁ

speciální pedagog
logopedický asistent

Bc. ANDREA KRETÍKOVÁ, MSc.

lektor anglického jazyka

KONTAKT

Adresa: Novoveská 322/5, Praha 5 – Jinonice
PSČ: 158 00
Telefon: +420 773 260 568
Email: info@logodracek.cz